دانلود PayPal Essential Training - آموزش ایجادو مدیریت حساب پی‌پال

دانلود PayPal Essential Training - آموزش ایجادو مدیریت حساب پی‌پال

دانلود PayPal Essential Training - آموزش ایجادو مدیریت حساب پی‌پال

پی‌پال نام یک شرکت تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن است. سامانه‌ی پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و بصورت آنی ممکن می‌سازد. یک حساب پی‌پال می‌تواند از طریق حساب بانکی و یا کارت اعتباری شارژ شود. دریافت‌کنندگان از طریق پی‌پال نیز می‌توانند پول خود را از طریق چک، واریز به حساب خود در پی‌پال و یا واریز به حساب بانکی دریافت کنند. پی‌پال روند پرداخت برای خریدهای اینترنتی، سایت‌های حراج و سایر کاربردهای اقتصادی را با دریافت هزینه انجام می‌دهد. همچنین ممکن است برای انتقال و دریافت پول نیز هزینه‌ای دریافت دارد که بسته به مقدار پول جابجا شده است. هزینه‌ها بسته به نوع ارز انتقالی، شیوه انتقال، کشور ارسال کننده، کشور دریافت کننده و مقدار پول جابجا شده متغیر هستند.

در دوره آموزشی PayPal Essential Training شما با قابلیت های اساسی و کلیدی برای ایجاد یک حساب پی پال کاربردی قدرتمند آشنا می شوید.

عناوین آموزشی:
- ایجاد یک حساب کاربری (account)
- آموزش حفظ امنیت اکانت پی پال برای خریداران و فروشندگان
- انتقال وجوه
- درخواست پرداخت از طریق Outlook و QuickBooks
- چگونگی ایجاد دکمه های پرداخت در وب سایت ها
- اضافه کردن و برداشت پول از حساب بانکی
- بررسی پی پال با PayPal Mobile
- با استفاده از حمل و نقل پی پال
- صدور بازپرداخت ها
- نگهداری سوابق حساب
- و ...

In this course, author Christopher Spencer shows how to send and receive online payments securely with PayPal. The course demonstrates linking bank accounts to PayPal, paying for purchases, generating professional invoices, and processing payments via text message. Christopher also explains how to download and review transaction reports, manage disputes, and increase charitable contributions online.