دانلود Lynda Up and Running with the Standard PHP Library - آموزش کتابخانه استاندارد پی اچ پی

دانلود Lynda Up and Running with the Standard PHP Library - آموزش کتابخانه استاندارد پی اچ پی

دانلود Lynda Up and Running with the Standard PHP Library - آموزش کتابخانه استاندارد پی اچ پی

کتابخانه استاندارد پی‌اچ‌پی (SPL: Standard PHP Library) مجموعه ای از کلاس های پرکاربرد و مفید برای تراورس (traversing)، فیلتر کردن و مرتب سازی داده ها و اشیاء است. یکی از ویژگی های اصلی آن با نام iterator شناخته می شود که دسترسی آسان به آرایه ها، درختان و فهرست دایرکتوری را فراهم می کند. به طور کلی SPL در تلاش است تا بتواند انواع داده‌های استاندارد را به بهترین نحو توسط کلاس و اینترفیس پیاده‌سازی کند. این داده‌ها شامل لیست پیوندی، پشته، صف و ... می‌باشد.
زبان PHP علاوه بر طراحی وب به عنوان یک زبان برنامه نویسی عمومی نیز مورد استفاده قرار می گیرد، می‌توان آن را بر روی اکثر سرورهای وب نصب کرد و همچنین قابلیت نصب آن به صورت یک شل جداگانه بر روی تقریباً تمامی سیستم‌های عامل و پلت‌فرم‌ها (یا سکوها) وجود دارد و به طور کلی ویژگی ها و قابلیت های گسترده این زبان باعث شده است تا روز به روز برنامه نویسان بیشتری را به سمت خود جذب کند.
در دوره آموزشی Up and Running with the Standard PHP Library شما با قابلیت های اساسی و کلیدی این کتابخانه قدرتمند آشنا می شوید.

عناوین آموزشی Lynda Up and Running with the Standard PHP Library:
- استفاده از SPL iterator ها
- دایرکتوری ها بازرسی
- کار با فایل های متنی
- خروجی گرفتن و استخراج داده ها
- فیلتر کردن داده ها
- تبدیل بین آرایه ها و iterator ها
- ترکیب و ادغام iterator ها
- ایجاد یک توالی تکرار با InfiniteIterator
- کار با ساختمان داده
- و ...

The Standard PHP Library (SPL) is a collection of useful classes for traversing, filtering, and sorting data and objects. One of its main features is the iterator, which provide easy access to arrays, trees, and directory listings. In this course, David Powers reviews using these iterators to explore the file system, and combining iterators in order to edit and manage specific types of files. He'll show how to load XML and JSON data, convert arrays into nested lists, and work with data structures such as doubly linked lists, queues, and heaps. Start learning how to put SPL into practice, and extend the power of your PHP applications.