دانلود Lynda PowerPoint 2016 Essential Training - آموزش پاورپوینت ۲۰۱۶، نرم افزار ساخت انواع ارائه

دانلود Lynda PowerPoint 2016 Essential Training - آموزش پاورپوینت ۲۰۱۶، نرم افزار ساخت انواع ارائه

دانلود Lynda PowerPoint 2016 Essential Training - آموزش پاورپوینت ۲۰۱۶، نرم افزار ساخت انواع ارائه

نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (Microsoft PowerPoint) یکی از مطرح ترین نرم افزارهای شرکت مایکروسافت و مجموعه نرم افزاری آفیس و نیز در نوع خود یعنی نرم افزار های ساخت ارائه های الکترونیکی می باشد. امروزه استفاده از این نرم افزار ها بسیار واجب و ضروری است چرا که هر کدام از ما در مواقعی مثل کلاس های دانشگاه و درس، جلسات کاری، همایش ها و موقعیت های دیگر نیاز به ارائه ی مطلب داریم و برای این کار از رایانه و ویدیو پروژکتور استفاده می کنیم. نرم افزار پاورپوینت این کار را برای ما بسیار راحت می کند و به وسیله ی آن می توان اسلایدها و ارائه های بسیار زیبا و جذاب را در کوتاه ترین زمان ممکن و به آسانی تولید کرد. ضمن اینکه از این نرم افزار علاوه بر ساخت اسلاید و ارائه می توان در جهت تولید کتابچه های الکترونیکی و تعاملی نیز استفاده کرد.
در دوره ی آموزشی Lynda PowerPoint 2016 Essential Training شما با نحوه ی ساخت ارائه ها و اسلاید های زیبا و قابلیت های اساسی و کلیدی این نرم افزار آشنا می شوید.

عناوین آموزشی Lynda PowerPoint 2016 Essential Training:
- اتصال پاورپوینت به وان درایو
- ساخت ارائه از تم ها و قالب های آماده
- استفاده و ویرایش اسلاید مستر
- تغییر دادن تم و پوسته
- اضافه کردن تصویر و شی های مختلف
- ساخت با بولیت ها و جداول
- اضافه کردن شکل و نمودار
- کار با انیمیشن و ویدیو و صوت
- اضافه کردن نت و نظر های صوتی
- اجرا کردن اسلاید شو
- استفاده مجدد و به اشتراک گذاری ارائه
‫-‬ و ...

Learn how to best create, edit, and share presentations with PowerPoint 2016, the popular presentation platform. Jess Stratton shows how to build a slideshow from scratch or leverage PowerPoint templates and themes for quick construction. Jess then demonstrates how to add and edit text, images, graphs, video, and animation; format slides for consistency; and add speaker notes and transitions to ensure a smooth delivery. Plus, discover how to collaborate on changes and then share the final presentation via print, PDF, or a recorded slideshow.